Gizlilik

Gizlilik Politikası
BolPara.net sitesinde işlem yapmadan önce lütfen bu Gizlilik Politikasını okuyunuz, Gizlilik Politikasını kabul etmiyorsanız, lütfen bolpara.net sitesi üzerinde işlem yapmayınız. Bu Gizlilik Politikası bolpara.net için geçerlidir ve bolpara.net üzerinde bahsi geçen diğer siteler için bağlayıcı niteliği bulunmamaktadır. Bu Gizlilik Politikasını okuyarak bolpara.net un şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.

Kişisel Bilgi
Ürünlerimizi sizlere tanıtmak, yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz ya da promosyonlarımızdan sizleri haberdar etmek, yeni ürün satışı yapmak veya ürün satışı sonrası destek vermek için bolpara.net sitesinde; isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi size özel, kişisel bilgilerinizi istememiz gerekebilir. Mevcut bilgileriniz yeterli olmadığı durumda ek bilgiler sizden e-posta, telefon veya faks gibi iletişim araçları ile istenebilir. Tüm bu kapsam içerisinde toplanan bilgi bolpara.net sitesinde kişisel bilgi olarak nitelendirilmektedir.

Otomatik Olarak Toplanan Kişisel Olmayan Bilgi
bolpara.net siteyi ziyaretiniz sırasında, İnternet protokol adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, trafik biçimleri ya da herhangi ilgili Web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkan veren teknolojileri kullanabilir. Ziyaretçilerimiz hakkında daha detaylı bilgi elde etmek için sitemiz tarafından bilgisayarınıza cookie -çerez- olarak nitelendirilen bilgi dosyaları gönderilebilir. Bu dosyalar tamamen kullandığınız sistem ile ilgili teknik bilgi içeren ve dünyada yaygın olarak kullanılan dosyalardır.

Bilginin Paylaşımı
bolpara.net için web sitesini ziyaret edenlerin, kişisel bilgilerini korumak başlıca ilkeleri arasında yer almaktadır. bolpara.net kişisel bilgi içermeyen datayı (Kullanılan işletim sistemi, ziyaretçilerin cinsiyeti vb.) 3. şahıslar ile bilgi vermek amacıyla paylaşabilir. Yasal olarak tarafımızdan istenmedikçe kişisel olarak nitelendirilen özel bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır. bolpara.net Savaş Kömürcü hizmetidir ve kişisel bilgiler; bilgi veya promosyon amaçlı şirket bünyesindeki diğer siteler ile paylaşılabilir.

Güvenlik
bolpara.net verinin mutlak güvenliği için gerekli teknolojik tedbirleri almaktadır. Ancak hiçbir teknolojik sistem %100 güvenli değildir. bolpara.net un hatalı kullanım ya da kişisel bilgilerinize yetkisiz erişim gibi riskleri önlemek yada minimum seviyeye indirmek için gerekli tedbirleri almaya ve bu yönde bilgilendirici yayın yapmaya çalıştığını bilmenizi isteriz. Özellikle online işlem sırasında kullanılan kredi kartı bilgilerinin 256 bit şifreleme teknolojisi ile tarafınızdan alınıp bankaya iletilmektedir.

Toplanan Verilerin Doğruluğu
bolpara.net ziyaretçisi tarafından girilmiş olan eksik ya da yanlış bilgiyi, ziyaretçisinden gelecek yeni bilgi veya çapraz sorgulama yöntemi ile elde edeceği doğru bilgi ile değiştirebilir yada silebilir.

Değişiklikler
bolpara.net olarak dilediğimiz zaman ve bildirimde bulunmadan bu Gizlilik Politikasını, siteyi yada bu sayfalara erişimi değiştirebilir yada kaldırabiliriz.

SMS Gönderileri
Sitemize üye olan her bir üye, sitemizden gelecek SMS'leri almayı kabul etmişlerdir. Eğer SMS almak istemiyorsanız, [email protected] adresine e-mail atarak SMS listesinden çıkmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Üyelik İptalleri
Üyeliklerini kendi istekleriyle iptal eden kullanıcıların üyelikleri tekrar açılmaz, üyelik yükseltmeleri yapılmaz ve ayrıca ücret iade talepleri geçersiz olur.

Whatsapp Destek